Ana Sayfa / Haber / Böyle kaçış görülmedi: Firar eden boğa, Kocaeli’den İstanbul’a kadar kaçtı

Böyle kaçış görülmedi: Firar eden boğa, Kocaeli’den İstanbul’a kadar kaçtı

Böyle kaçış görülmedi: Firar eden boğa, Kocaeli’den İstanbul’a kadar kaçtı

Böyle kaçış görülmedi: Firar eden boğa, Kocaeli’den İstanbul’a kadar kaçtı

Böyle kaçış görülmedi
Kocaeli’nden İstanbul’a yaklaşık 8 kilometre kovalanan kızgın boğa iki saatlik kovalamacanın ardından TEM Otoyolu Kurtköy sapağında yakalandı.

TEM Otoyolu Kocaeli, Şekerpınar mevkiinde sahibinin elinden kaçan kurbanlık boğa, İstanbul Kurtköy’e a kadar iki saat süren kovalamacanın ardından yakalanabildi. Vaka saat 01.30 sıralarında Kocaeli, Şekerpınar TEM Otoyolu’nda meydana geldi.

Cemil Arslan ve 4 yakını hayvan pazarından aldıkları iki tane boğayı kapalı kasa minibüse bindirmek istedi. İlk boğa araca bindirildi fakat ikinci boğa ipini kopartıp firar etti. Kızgın boğa otoyolda İstanbul istikametine doğru kaçmaya başladı. Kaçan boğanın peşine ilkin sahipleri ardından da otoyol polisi ve karayolları ekibi takıldı. Polis ekipleri herhangi bir kazaya sebebiyet vermemek için kovalamaca sırasında otoyoldaki trafiği durdurdu. Otoyolda trafik oluştu. Polis ekipleri yoldan geçen bir çekiciden de yardım istedi.

Boğa defalarca önünün kesilmesine karşın her defasında kurtulmayı başardı. Polis ekipleri aracın içinden attıkları iple boğayı yakalamaya çalıştı sadece bunda da başarılı olamadı. Ayağından yaralan boğa son sürat kaçmaya devam etti. Kocaeli’nden İstanbul’a ortalama 8 kilometre kovalanan kızgın boğa iki saatlik kovalamacanın ardından TEM Otoyolu Kurtköy sapağında yakalandı. Kızgın boğa yakalandığı yere gelen araca konularak Pendik Aydos’a götürüldü.

Bir Cevap Yazın

192.168.2.1
%d blogcu bunu beğendi: