Ana Sayfa / Haber / Hayvanlar / Bebek Bekleyen Çiftin Aşırı Dozda Hayvanseverlik İçeren Hikayesi

Bebek Bekleyen Çiftin Aşırı Dozda Hayvanseverlik İçeren Hikayesi

Çoğu zaman bebek bekleyen çiftler, bu güzel haberi aldıktan derhal sonrasında, tedbiri elden bırakmamak adına haiz oldukları kedi/köpekleri evlerinden uzaklaştırırlar. Gebelik döneminde evcil hayvan beslemek anne sağlığı açısından ne kadar doğrudur, ne kadar yanlıştır tartışılır sadece şu şekilde bir gerçek var ki, hali hazırda sahiplenmiş olduğunuz bir canlıyı evden uzaklaştırmak, koşullar her ne olursa olsun hayvan açısından zorlayıcı bir durum.

İşte bu aşamada Sanjana Madappa ve Aditya Raheja adlı evli çiftin yaptıkları takdire şayan hareket gözümüzde yükselişe geçiyor esasen. Peki bu bebek bekleyen, bununla beraber da hayvan sahibi çift, değişik olarak ne yapmış oldu da gözümüze bu denli girdi? Cevabı yazıda efendim.

pregnant-couple-dogs-photoshoot-23

pregnant-couple-dogs-photoshoot-20

pregnant-couple-dogs-photoshoot-3

pregnant-couple-dogs-photoshoot-5

pregnant-couple-dogs-photoshoot-7

pregnant-couple-dogs-photoshoot-18

pregnant-couple-dogs-photoshoot-4

pregnant-couple-dogs-photoshoot-10

pregnant-couple-dogs-photoshoot-19

pregnant-couple-dogs-photoshoot-6-1

 

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zaman içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir vakit hekim muayenesinin yerini alamaz, hekim muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum meydana getiren kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Gülünç isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bir Cevap Yazın

192.168.2.1
%d blogcu bunu beğendi: