Ana Sayfa / Haber / Hayvanlar / Kaybolan Tavuğuna Dünyanın En Masum Sürprizini Yapan Adamın Gülümseten Davranışı

Kaybolan Tavuğuna Dünyanın En Masum Sürprizini Yapan Adamın Gülümseten Davranışı

Dünyanın bir ucunda, hayatında küçücük şeylerle mutlu olmayı başarabilen ve minnacık canlıları sevindirerek onların hayatlarına dokunabilen insanoğlu var. 46 yaşındaki Alwyn Wills de aynen bu şekilde, dev gibi, şefkatli bir kalbe haiz biri. Wills’in evcil hayvanı olarak seçtiği tavuğu ile ilişkisi o denli tatlı ki, saf sevgiyi oldukça uzakta aramamak icap ettiğini oldukça güzel hatırlatıyor.

Alwyn Wills; “Kippiekip kimsenin almak istemediği ufak bir tavuktu. Fakat oldukça tatlı bir kişiliği var. Bir kedi yada köpek size ilgi isteyerek yaklaştığında bu düzgüsel gelir. Bunu bir tavuk yapınca oldukça daha hususi hissettiriyor.” ❤️

lost-chicken-found-pan-kippiekip-2

lost-chicken-found-pan-kippiekip-6

lost-chicken-found-pan-kippiekip-10

lost-chicken-found-pan-kippiekip-8

lost-chicken-found-pan-kippiekip-9

lost-chicken-found-pan-kippiekip-12

lost-chicken-found-pan-kippiekip-13

lost-chicken-found-pan-kippiekip-14

lost-chicken-found-pan-kippiekip-15

lost-chicken-found-pan-kippiekip-21

lost-chicken-found-pan-kippiekip-23

lost-chicken-found-pan-kippiekip-25

lost-chicken-found-pan-kippiekip-28

lost-chicken-found-pan-kippiekip-30

lost-chicken-found-pan-kippiekip-34

lost-chicken-found-pan-kippiekip-35

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zaman içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre tabip muayenesinin yerini alamaz, tabip muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Gülünç isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bir Cevap Yazın

192.168.2.1
%d blogcu bunu beğendi: